• Jaki kolor lakieru jest najtrudniejszy do dopasowania?

  Dopasowanie lakieru samochodowego jest znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Srebro i inne podobne lakiery metaliczne są najtrudniejszymi do dopasowania kolorami dla warsztatów blacharskich. Powodem tego jest fakt, że są one jasne i i zawierają dużą zawartość płatków metalicznych, które nadają im “jasnego” wyglądu w pełnym słońcu.

 • Jaki kolor lakieru jest najbardziej praktyczny w użytkowaniu?

  Łatwe w utrzymaniu kolory to biel, srebro, odcienie szarości i inne jasne barwy. Takie kolory są zdecydowanie najbardziej praktyczne z punktu widzenia użytkownika. Z drugiej strony, czerń, czerwień i niektóre odcienie lakieru perłowego i metalicznego są najtrudniejsze do utrzymania w czystości.

 • Czy dają Państwo gwarancję na przeprowadzone prace?

  Cała nasza praca jest gwarantowana przez cały okres użytkowania Państwa pojazdu tak długo, jak długo są Państwo jego właścicielami.

 • Jak szybko mogę umyć swój samochód po lakierowaniu?

  Proszę poczekać dwa tygodnie przed umyciem pojazdu

 • Kiedy można woskować nowo polakierowany samochód?

  Ostatnią rzeczą, którą chcą Państwo zrobić, jest woskowanie samochodu, gdy tylko nowy lakier wyschnie. Zbyt wczesne nałożenie wosku przerywa proces utwardzania, co może osłabić lakier i ułatwić jego porysowanie lub uszkodzenie. Zamiast tego należy odczekać 60 do 90 dni przed nałożeniem wosku.

 • Czy montujecie szyby?

  Tak, możemy instalować szyby, w tym szyby przednie, we wszystkich markach i modelach. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę montażową.

 • Czy będą Państwo używać części fabrycznych?

  W celu obniżenia kosztów jesteśmy zobowiązani przez firmy ubezpieczeniowe do poszukiwania alternatywnych części. Części z rynku wtórnego są częściami alternatywnymi, które musimy stosować przed użyciem części OEM (producent wyposażenia oryginalnego) lub części fabrycznych. W większości przypadków, ponieważ jesteśmy dużym warsztatem, możemy uzyskać części OEM z dużym rabatem. Jeżeli części z rynku wtórnego nie odpowiadają jakości, jaką zapewnia Auto Dobrucki, wysyłamy je z powrotem i umieszczamy części OEM w Państwa samochodzie.

 • Czy mają Państwo możliwość holowania pojazdów?

  Auto Dobrucki oferuje usługi holowania. Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

 • PRZED PRZYJĘCIEM SAMOCHODU DO NAPRAWY, PROSIMY PAMIĘTAĆ O

  1. Prosimy usunąć wszystkie przedmioty i śmieci; szczególnie w obszarze bagażnika, aby zaoszczędzić czas poświęcany na czyszczenie lub przenoszenie i przechowywanie przedmiotów w celu uzyskania dostępu do kodów lakierniczych Państwa pojazdu.
  2. Prosimy wyłączyć wszystkie samochodowe i dźwiękowe systemy alarmowe lub podać nam odpowiednie kody, abyśmy mogli użyć ich podczas procesu naprawy. Mogą Państwo zapisać ustawienia radia, ponieważ mogą one zostać skasowane, jeżeli podczas naprawy akumulator zostanie odłączony.
  3. Prosimy zabrać ze sobą wszystkie klucze do zamkniętych lub zablokowanych przedmiotów, takich jak kufry, zamki na koła, zamki na opony zapasowe, zamki do bagażnika dachowego itp. Może zdarzyć się, że będziemy potrzebowali więcej niż tylko klucz do samochodu.
  4. W przypadku naprawy bezgotówkowej prosimy pamiętać o niezbędnych dokumentach, numerach polisy ubezpieczeniowej itd.