W warsztacie w Gdyni oprócz mechaniki samochodów osobowych i prac blacharsko-lakierniczych specjalizujemy się także w naprawach powypadkowych autobusów oraz likwidacji wszelkich awarii wynikających z tradycyjnej eksploatacji. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażoną stacją obsługi i wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy profesjonalny serwis autobusów różnych marek i typów. Nasze zaplecze techniczne i specjalnie dostosowane do tego typu pojazdów stanowisko w Gdyni pozwala nam na sprawne przeprowadzanie wszelkich prac. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, zapewniając kompleksowe rozwiązania i możliwość naprawy wszystkich elementów autobusów. Pracujący u nas zespół specjalistów ciągle rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, dzięki czemu sprosta każdemu wyzwaniu w zakresie naprawy pojazdu. Dzięki nam Twój autobus wróci na drogi w doskonałym stanie i znów będzie służył do sprawnego i bezpiecznego transportu osób.

Warsztat w Gdyni gwarantuje kompleksowy serwis autobusów na najwyższym poziomie

Oferta prac związanych z autobusami możliwych do przeprowadzenia w naszym warsztacie jest bardzo szeroka. Posiadany w Gdyni sprzęt, nabyta wiedza i doświadczenie pozwala nam na wykonywanie napraw powypadkowych, mechanicznych, blacharskich i lakierniczych. Skutecznie zajmiemy się diagnostyką i remontem silnika, skrzyni biegów, układu zawieszenia, kierowniczego, wydechowego, elektryki, naprawą klimatyzacji i ogrzewania czy wymianą filtrów i oleju. Wszystkie prace wykonywane są na najwyższym poziomie i w bardzo konkurencyjnych cenach.

Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, więc możliwa jest u nas bezgotówkowa naprawa autokarów, która oszczędza czas i nerwy właściciela pojazdu. Zlecenia realizowane są bardzo szybko i z wykorzystaniem wysokiej klasy komponentów. Jeśli jakiekolwiek części nie są dostępne bezpośrednio w naszym warsztacie, błyskawiczne sprowadzamy je od zaufanych producentów. Serwis Auto Dobrucki Gdynia to miejsce, w którym zależy nam zarówno na satysfakcji klienta, jak i komforcie oraz bezpieczeństwie osób podróżujących autobusem.

Odbudowa i modernizacja autokarów doskonale znanych w Gdyni i na terenie całego kraju

Pasjonujemy się nie tylko najnowocześniejszymi osiągnięciami motoryzacji. Chętnie zaglądamy również pod maskę historii. W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne odbudowy i modernizacje słynnych autokarów Autosan H9-21 i H10. Serie tych pojazdów były produkowane w Polsce w 1973-2003 w Sanoku. Dzięki prostej i trwałej konstrukcji zdobyły olbrzymią popularność wśród przedsiębiorstw PKS. Na drogach polskich miast, takich jak Gdynia, Słupsk czy Lublin można było spotkać dziesiątki tego typu pojazdów. W serwisie blacharsko-lakierniczym Auto Dobrucki każdy remont legendarnego autokaru traktujemy niezwykle indywidualnie. Przywracamy Autosanom dawną świetność, dbając o to, by z powodzeniem służyły kierowcom i pasażerom jeszcze przez wiele kolejnych lat.