Wypadek lub awaria w Gdyni, na drugim końcu Polski lub za granicą? Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa czy holowanie pojazdu. Jeśli przydarzyła Ci się kolizja, w wyniku której Twój samochód uległ uszkodzeniu i nie będzie nadawał się do dalszej jazdy – w Auto Dobrucki uzyskasz niezbędną pomoc. Nasz zespół świadczący kompleksową pomoc na drodze jest do dyspozycji 24 godziny na dobę. Zjawiamy się zawsze na czas i o każdej porze. Pomagamy w nawet najtrudniejszych sytuacjach i transportujemy pojazdy każdego typu pod wskazany adres lub bezpośrednio do warsztatu w Gdyni. Wiemy, jak często zdarzają się dziś kolizje i wypadki na drogach. Zwykle wystarczy odrobina brawury, zbyt duża prędkość czy niekorzystne warunki atmosferyczne, by pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy. Korzystając z naszej pomocy trafisz w dobre ręce!

Specjalistyczna laweta i profesjonalny zespół skutecznej pomocy drogowej z Gdyni

Nasz auto serwis dysponuje specjalistyczną lawetą, dzięki której pojazd może być bezpiecznie przetransportowany z miejsca zdarzenia. Jest ona wyposażona w szereg narzędzi i akcesoriów pozwalających już na miejscu dokonać drobnych napraw, błyskawicznie wymienić koło czy odpalić awaryjnie samochód. Jej załogę stanowi doświadczona ekipa techników z Gdyni, która doskonale wie, jak działać w przypadku przeróżnych zdarzeń drogowych i udziela profesjonalnej pomocy drogowej. Nasi specjaliści dbają o to, by auto zostało sprawnie umieszczone na lawecie i odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.

Nieważne czy Twój samochód uległ uszkodzeniu w wyniku kolizji z innym pojazdem, zwierzęciem czy np. barierkami przez poślizg na mokrej nawierzchni. Pomoc drogowa z Gdyni przyjedzie do każdego zdarzenia bez względu również na stan, w jakim znajduje się samochód oraz miejsce, w którym doszło do wypadku. Poradzimy sobie nawet z pojazdami z uszkodzonym zawieszeniem czy zniszczonymi kołami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz a my zjawimy się na miejscu najszybciej jak to możliwe. Jeśli okaże się, że awarię samochodu można usunąć od ręki, wykonamy odpowiednie naprawy, by auto było gotowe do dalszej drogi. Z nami nigdy nie zostaniesz sam na trasie. Pamiętaj, że w przypadku kłopotów, w warsztacie w Gdyni czekamy na Twój telefon.

Pomoc drogowa bez granic, czyli bezpieczny transport pojazdów w kraju i za granicą

Atutem naszej pomocy drogowej z Gdyni jest doświadczenie w międzynarodowym transporcie samochodów. O wielu lat zajmujemy się profesjonalnym transportem pojazdów w kraju i za granicą. Posiadamy niezbędne licencje i ubezpieczenia. Samochody i przewożony ładunek monitorowane są całodobowo poprzez system monitoringu i ochrony GPS, co zapewnia bezpieczeństwo pozostawionego nam auta i możliwość lokalizacji w trakcie transportu. Dbamy o przewożony pojazd od punktu odbioru aż po dostawę pod wskazany adres lub do serwisu w Gdyni. Posiadamy własny parking strzeżony gdzie możemy zabezpieczyć samochód do czasu odbioru. Nasza pomoc drogowa i towarzyszące jej usługi mają za zadanie ułatwiać rozwiązywanie Twoich nieprzewidzianych problemów z samochodem – wystarczy jeden telefon. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.