Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy w Gdyni dokonuje kompleksowych napraw bezgotówkowych, co oznacza, że w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę samochodu. Za każdym razem, gdy dojdzie do wypadku, kierowca ma prawo zadecydować, czy chce otrzymać od ubezpieczyciela gotówkę i samodzielnie starać się o naprawę szkód, czy skorzystać z bardzo wygodnej likwidacji bezgotówkowej szkody. W serwisie samochodowym w Gdyni, opierając się o wieloletnie doświadczenie wiemy, że ta druga opcja pozwala często zaoszczędzić nerwy i czas związane z likwidacją powypadkowych uszkodzeń pojazdu.

Autoserwis Gdynia – tutaj skutecznie zlikwidujesz każdą szkodę

W Auto Dobrucki dbamy o Twój komfort i pomagamy sprawnie przejść przez formalności związane z procedurą zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym. Jako profesjonalny warsztat współpracujemy z wszystkimi ubezpieczycielami z Gdyni i całego kraju. Skutecznie likwidujemy szkody zarówno z OC, jak i AC. Naprawę rozpoczynamy natychmiast po rzetelnej wycenie szkody, której dokonuje rzeczoznawca z towarzystwa ubezpieczeniowego. W materiały konieczne do przywrócenia samochodu do stanu sprzed wypadku angażujemy własne środki finansowe. Dzięki temu czas naprawy w naszym serwisie samochodowym w Gdyni jest maksymalnie skrócony. Nierzadko odbiór auta jest możliwy jeszcze przed zakończeniem wszelkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. Na czas prac nad pojazdem istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego.

Dlaczego warto wybrać naprawę bezgotówkową w warsztacie w Gdyni?

Bezgotówkowa likwidacja szkód jest szczególnie polecana właścicielom w miarę nowych samochodów, które naprawiane mają być z OC sprawcy. To najwygodniejsza i bezpieczna forma likwidacji szkody, coraz popularniejsza w naszym auto serwisie w Gdyni. W rozliczeniach gotówkowych ubezpieczycielowi zależy na wypłacie jak najniższego odszkodowania. Często otrzymana kwota może nie wystarczyć na pokrycie wszystkich szkód. Zalecamy więc decydowanie się na naprawy bezgotówkowe. W Auto Dobrucki w Gdyni korzystamy wyłącznie z części od renomowanych producentów i dbamy o to, by samochody po naprawie opuszczały warsztat w stanie nieodbiegającym od tego sprzed wypadku.

W serwisie samochodowym w Gdyni stajemy także po stronie naszych klientów w sytuacjach, w których wycena rzeczoznawcy jest dla nich niekorzystna. Znamy sposoby działania towarzystw ubezpieczeniowych w przypadku likwidowania szkód z OC oraz AC. Potrafimy dokonać precyzyjnej kalkulacji kosztów, pozwalającej finalnie na przeprowadzenie naprawy z wykorzystaniem najlepszych części i nowoczesnych rozwiązań. Skontaktuj się z naszym warsztatem samochodowym telefonicznie lub odwiedź nas w Gdyni przy ul. Horyda 15. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z naprawą bezgotówkową i pomogą dokonać właściwego wyboru sposobu likwidacji szkody. Twój samochód błyskawicznie wróci do stanu, z którego będziesz zadowolony.