W Auto Dobrucki Gdynia nie tylko skutecznie i szybko dokonamy naprawy samochodu po wypadku, ale także zaoferujemy bezpłatny samochód zastępczy na czas trwania wszystkich prac. Wiemy jak dużym utrudnieniem jest wypełnianie codziennych obowiązków bez sprawnego pojazdu. Tego typu sytuacja uniemożliwia często realizację ustalonych wcześniej planów. Mamy jednak sprawdzone rozwiązanie – wystarczy, że zgłosisz się do naszego warsztatu w Gdyni i zapytasz o auto zastępcze z OC sprawcy. Korzystając z naszego doświadczenia załatwimy wszystkie formalności z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym i już na miejscu otrzymasz samochód lub dostarczymy go dla Ciebie pod wskazany adres. Bezgotówkowe rozliczenie najmu pojazdu to temat doskonale nam znany, więc chętnie odpowiemy również na każde Twoje pytanie.

Auto zastępcze z warsztatu w Gdyni – szybko, bezpłatnie i komfortowo

Sprawny pojazd jest niezwykle istotny również w przypadku właściwego działania firmy. Jeśli prowadzisz biznes a Twój samochód uległ uszkodzeniu w wyniku kolizji, na czas napraw blacharskich, mechanicznych czy lakierniczych otrzymasz w naszym serwisie auto zastępcze. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest z Gdyni, czy okolicznych miast. Oferta samochodu zastępczego z OC sprawcy jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i tych prowadzących działalność gospodarczą.

Zapewniamy szeroki wybór aut różnych marek i typów. Dbamy o to, by wyróżniał je wysoki standard oraz najlepszy stopień sprawności i bezpieczeństwa. Korzystając z samochodu zastępczego w naszym auto serwisie w Gdyni masz pewność, że otrzymujesz pojazd, który nie zawiedzie nawet na dłuższych trasach. Nie musisz martwić się o dotarcie do pracy czy odebranie dzieci ze szkoły. Z autem zastępczym wypełnisz te obwiązki równie sprawnie i komfortowo.

Sprawdzony i prosty najem pojazdu w Gdyni

Pamiętaj, jeśli uczestniczyłeś w wypadku lub kolizji drogowej, do której nie doszło z Twojej winy, a w wyniku której samochód został uszkodzony i nie jest możliwa nim dalsza jazda – należy Ci się auto zastępcze z OC sprawcy zdarzenia. Z pojazdu możesz korzystać do czasu ukończenia wszystkich napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych w naszym warsztacie w Gdyni. Na samochód zastępczy nie wydasz ani złotówki z własnych pieniędzy. Tak jak wspominaliśmy, pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, by pojazd niezwłocznie trafił w Twoje ręce.

Jeśli jednak samochód zepsuł się w wyniku normalnej eksploatacji czy kolizji bez udziału osób trzech, a auto jest Ci nieustannie potrzebne do wypełniania codziennych obowiązków, możesz skorzystać z tradycyjnego wynajmu samochodu zastępczego w naszym autoserwisie w Gdyni. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bardzo dobrą jakość pojazdów zastępczych. Gwarantujemy naszym klientom komfort – chcemy, by w autach zastępczych czuli się tak, jak we własnym samochodzie. Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące skorzystania z oferty samochodu zastępczego i dobierzemy pojazd idealnie dopasowany do Twoich wymagań.