Drobne ryski, wgniecenia, korozja – gdy pojawią się na naszym aucie, zazwyczaj jesteśmy zrozpaczeni i chcemy jak najszybciej się ich pozbyć. Często jednak, nie mając pojęcia, z czym udać się do lakiernika, a z czym do blacharza, ludzie umawiają się nie do tego specjalisty, co trzeba. Sprawdź więc, czym zajmuje się blacharz Gdynia i lakiernik Gdynia, żeby nie popełniać takich pomyłek!

Blacharstwo samochodowe Gdynia

Blacharz samochodowy Gdynia zajmie się wszelkimi poprawkami i naprawami blacharskimi. Co to właściwie znaczy? Już tłumaczymy! W zakładzie blacharskim Gdynia dokonasz naprawy karoserii swojego nadwozia, jeśli ta ucierpiała na przykład w wyniku kolizji czy wypadku.

Z pewnością nie raz słyszałeś słynne powiedzenie – „to się wyklepie!”. Między innymi właśnie tym zajmuje się blacharz Gdynia. Dobry warsztat blacharski potrafi bowiem tak „wyprasować” wgniecioną blachę, że jeśli ktoś nie wiedział, że była gdzieś jakaś usterka, za nic w świecie by nie wpadł na to, że tak było.

Blacharz zajmuje się więc naprawami blacharskimi karoserii, obrabia mechanicznie i ręcznie blachę, montuje różne części nadwozia czy podwozia, ale to nie wszystko. W zakładzie blacharskim Gdynia Twoje auto może przejść także proces zabezpieczenia antykorozyjnego.

Usługi lakiernicze Gdynia

W zakładzie lakierniczym Gdynia Twoje auto może zostać poddane poprawkom lakierniczym. Jeśli więc na Twoim aucie pojawiły się rysy niewiadomego pochodzenia, jeśli sąsiad zarysował Ci auto, bo nie pałacie do siebie miłością, jeśli Twoje dziecko nieostrożnie wsiada do auta – zgłoś się do lakiernika Gdynia.

Lakiernik samochodowy, podobnie jak blacharz zajmuje się naprawą i renowacją nadwozia auta, jednak w inny sposób. Lakiernik bowiem zajmuje się tylko powierzchnią karoserii. Jeśli więc masz jakieś wgniecenie pokryte rysami, sam lakiernik nie pomoże w pozbyciu się problemu.

Jeżeli martwisz się, że nowo polakierowane części Twojego auta będą się różniły kolorem czy odcieniem od reszty samochodu, uspokajamy – nic takiego się nie wydarzy. Specjaliście zatrudnieni w zakładzie lakierniczym Gdynia, potrafią doskonale dobrać kolor do Twojej karoserii. Gwarantujemy, że nikt nie zauważy żadnej różnicy – bo jej zwyczajnie nie będzie.

Niezwykle często jest tak, że aby zadbać o wygląd Twojego auta kompleksowo, konieczna jest współpraca blacharza i lakiernika. Dla nas to żaden problem, dla nas to codzienność. Wykwalifikowany personel warsztatu blacharsko-lakierniczego Gdynia zadba o Twoje auto najlepiej jak to tylko możliwe.

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer