Organizacja kolonii czy innych atrakcyjnych wyjazdów autokarem nie może skończyć się źle. Podczas organizacji takich wyjazdów jesteśmy odpowiedzialni za dzieci. To jest najważniejszy cel. Co jednak, jeśli w trakcie wyjazdu nasz autokar czy autobus przestanie działać?

Warsztat samochodowy dla autobusów

Dzięki temu, że nasz warsztat jest nie tylko dla samochodów, ale również dla autobusów. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych autokarów. Jednak jeśli wasz autobus odmówi posłuszeństwa z przyczyn wynikających z tradycyjnej eksploatacji, to nasz serwis autobusów w Gdyni chętnie się tym zajmie.

Czy da się szybko i sprawnie naprawić autokar?

Na to pytanie odpowiedź to zależy. Jeśli autokar zepsuł się z powodu tradycyjnej eksploatacji, to wymiana np. podzespołów czy innych prostych elementów odbywa się z dnia na dzień. Posiadamy niezwykle dobrze wyposażone zaplecze techniczne, dzięki temu szybko i sprawnie przeprowadzamy takie naprawy. W naszym warsztaty mamy również specjalnie stanowisko dla pojazdów tego typu, dlatego nie trzeba czekać w kolejce wraz z innymi pojazdami osobowymi.

Jeśli coś jest nie w porządku z silnikiem, skrzynią biegów, układem zawieszenia, czy elektryką, a nawet jeśli klimatyzacja czy ogrzewanie odrobinę szwankuję, to poradzimy sobie z tym problemem. Warsztat w Gdyni do naprawy autokarów będzie idealny. A co najważniejsze – jeśli to właśnie w tym miejscu organizuje kolonie czy inne atrakcyjne wyjazdy, to nie trzeba będzie daleko szukać i jeździć. My jesteśmy na miejscu!

Czy można sprawdzić autokar przed inspekcją?

Aby autokar z dziećmi mógł wyruszyć w dalszą drogę, to muszą zostać spełnione odpowiednie warunki jego wyposażenia. Autokar musi być całkowicie sprawny, bez szczególnego uszczerbku na jego eksploatacji. Dlatego musi zostać starannie przygotowany do drogi. Warto zadbać o to, aby przed powrotem czy wyjazdem dzieci, przejechać się do warsztatu samochodowego w celu oceny eksploatacji auta – czy ewentualnie jest jakiekolwiek zagrożenie, aby nie przeszło ono inspekcji.

Warto również wspomnieć, że zajmujemy się nie tylko naprawą autokarów, ale również blacharstwem w Gdyni. W naszym warsztacie oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu dopasowujemy się do każdego klienta. Sprawdź naszą ofertę!

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer