Wakacje zbliżają się nieuchronnie i wiele osób zastanawia się jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o pomoc drogową. Gdynia oferuje warsztat samochodowy, który również może pomóc, kiedy zepsuje się auto czy będziemy uczestniczyć w wypadku.

Czy warto mieć numer do pomocy drogowej?

Kiedy człowiek jedzie na wakacje, często nie myśli o bardzo podstawowych rzeczach, ponieważ pragnie się zrelaksować, pragnie odpoczynku. W wielu takich przypadkach zapominamy o tym, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, ale również nie skupiamy się na zadbaniu o podstawowe potrzeby. Warto zawsze mieć ze sobą chociażby wizytówkę pomocy drogowej, numer do auta zastępczego, numer do ubezpieczalni, w której mamy swoje auto. Tak samo jak mamy w swoim telefonie numer na policję czy na straż pożarną. To jedna z podstawowych zasad bezpiecznego wyjazdu na wakacje.

Czy od pomocy drogowej można uzyskać samochód zastępczy?

Tak! Autorobrucki oferuje również samochody zastępcze. W momencie, w którym mieliśmy wypadek bez udziału osób trzecich czy chociażby w normalnej, codziennej eksploatacji, to należy nam się samochód zastępczy. Trzeba jednak pamiętać, że auto zastępcze przysługuje jedynie w momencie, kiedy wypadek nie jest z Twojej winy. Warto o tym pomyśleć i zdjąć nogę z gazu. Jedź spokojnie, zachowuj wymaganą odległość od aut przed Tobą, stosuj się do przepisów ruchu drogowego i staraj się trzymać obie ręce na kierownicy i patrz z uwagą na drogę, a zwiększysz tym samym swoje bezpieczeństwo.

Warsztat samochodowy Gdynia oferuje nie tylko kompleksową usługę związaną z mechaniką pojazdów, blacharstwem, ale również oferuje pomoc drogową. Nie ważne, w którym miejscu w Polsce jesteś – Autodobrucki chętnie Ci pomoże. Po odholowaniu auta, możemy się zająć jego naprawą. Nie ma znaczenia jakie uszkodzenia zostały zadane Twojemu autu – na pewno uda nam się z nimi uporać. W końcu – działamy nie od dziś nie tylko jako mechanik samochodowy czy lakiernik, blacharz – zajmujemy się też powypadkowymi formalnościami z każdym ubezpieczycielem!

Pamiętaj, że w razie kolizji czy wypadku, w warsztacie samochodowym Gdynia możesz skorzystać z usługi likwidacji szkód komunikacyjnych! Możesz wypełnić formularz na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer