warsztat lakierniczy Gdynia

Zastanawialiście się kiedyś, z jakiego sprzętu korzysta dobry lakiernik? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to fantastycznie się składa. Przygotowaliśmy bowiem dla Was krótki przewodnik po sprzęcie lakierniczym. Co prawda – nie pokażemy Wam tu niczego skomplikowanego – zaczynamy od podstaw – ale jesteśmy przekonani, że nie jednym elementem Was zaskoczymy! 

Czytaj dalej! 

 

Środki czystości

Wiemy, że pewnie nie tego spodziewałeś się po lakierniczym sprzęcie. Prawda jest jednak taka, że zadbany, czysty warsztat i czyste narzędzia to podstawa pracy każdego dobrego lakiernika! Sami doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też możecie być pewni, że przychodząc do naszego warsztatu lakierniczego Gdynia zobaczycie, że nie rzucamy słów na wiatr. 

 

Odpowiednie stanowiska 

Na nic nie zdadzą się najlepsze na świecie narzędzia, jeśli lakiernik nie będzie miał jak ich używać! Dlatego niezbędna jest wydzielona przestrzeń – fachowiec musi mieć gdzie przyjąć pojazd i go obejrzeć, potrzebuje miejsca do diagnostyki układu jezdnego, ale także do demontażu, napraw, w końcu mycia – i rzecz jasna, wydawania go stęsknionemu właścicielowi! 

 

Odkurzacz

Nie przesadzimy twierdząc, że to odkurzacz właśnie jest jednym z podstawowych narzędzi dobrego lakiernika. 🙂 Jak wiecie, ogrom czasu lakiernik spędza szlifując – a tu nawet po trzech minutach robi się niezły bałagan! Dlatego właśnie odkurzacz jest narzędziem, którego absolutnie nie może zabraknąć. 

 

Detergent i szmatka pyłochłonna

Oto kolejni, cisi bohaterowie warsztatów lakierniczych! Te dwa narzędzia znacznie ułatwiają pracę – sprawiają też, że jesteśmy w stanie dostrzec o wiele więcej! Dzięki odpowiedniemu czyszczeniu nie umkną naszej uwadze żadne rysy czy przetarcia. 

 

Pistolety lakiernicze

Pistolety lakiernicze to niezbędnik w warsztacie. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne wykonywanie pracy! Jest jednak jedna rzecz, na którą należy zwracać szczególną uwagę, a mianowicie: ich czystość! Nie jeden lakiernik z pewnością przeszedł już, to kiedy zamiast odpowiedniego koloru z pistoletu zaczęła wydobywać się jakaś hybryda. 😉 Dlatego – czystość przede wszystkim! 

To już wszystko, co przygotowaliśmy na dziś – zdajemy sobie sprawę, że podane przez nas narzędzia mogą wydawać się bardzo podstawowe. Taka jest prawda – wynika to z tego, że wiemy, co jest najważniejsze. Dobre podstawy to gwarancja sukcesu! Dlatego właśnie nimi postanowiliśmy zająć się w pierwszej kolejności. 

 

warsztat lakierniczy Gdynia

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – lakiernictwo samochodowe Gdynia czeka właśnie na Ciebie! 

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer