Lakier to jeden z najbardziej narażonych na działanie czynników zewnętrznych elementów samochodu. Wszelkiego rodzaju zarysowania i wgniecenia wpływają na estetykę pojazdu oraz prowadzą do powstania destrukcyjnej korozji. Od wielu lat świadczymy usługi lakiernicze w Gdyni i przekonujemy się jak istotna jest jakość, wygląd oraz trwałość lakieru. Swoją pracę opieramy o doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów i niezastąpioną technologię holenderskiej firmy SIKKENS – niekwestionowanego lidera w branży. Lakiernictwo samochodowe traktujemy trochę jak sztukę. Wiemy jak istotny jest każdy, nawet najmniejszy detal i staramy się doprowadzić go do perfekcji. Nie boimy się wyzwań i gwarantujemy pełen profesjonalizm w atrakcyjnej cenie.

Warsztat lakierniczy w Gdyni – dobierzemy idealny kolor do Twojego samochodu

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić barwę i odcień lakieru oraz idealnie dopasować go do pozostałych elementów karoserii samochodu. W Auto Dobrucki znajdziesz lakiernika z Gdyni, który sprawi, że po skończeniu prac różnica pomiędzy poszczególnymi częściami będzie praktycznie niezauważalna. Zadbamy o powłokę lakierniczą nie tylko metalowej karoserii, ale także elementów wykonanych z tworzywa sztucznego i różnorodnych stopów, coraz częściej montowanych we współczesnych pojazdach. Oferowane przez nas w Gdyni usługi lakiernictwa samochodowego obejmują zarówno auta osobowe, ciężarowe, jak i motocykle. Posiadamy wysokogatunkowe lakiery do wszystkich oryginalnych nadwozi samochodów. Wykonujemy również usługi związane z polerowaniem nadwozi lub z zabezpieczeniem antykorozyjnym podwozi. Przeprowadzamy bardzo dokładny komputerowy pomiar grubości lakieru.

Profesjonalna lakiernia samochodowa w Gdyni – najwyższa jakość usług

Lakiernia w serwisie Auto Dobrucki spełnia najsurowsze normy obowiązujące w Unii Europejskiej dotyczące emisji szkodliwych substancji. Wszystkie samochody i poszczególne elementy lakierowane są u nas w specjalnych kabinach bezpyłowych, gwarantujących doskonałą jakość usług. Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych warsztatów w Gdyni. Dbamy o czystość stanowiska lakiernika, by żadne zanieczyszczenia nie dostały się do powłoki karoserii. Perfekcyjnie przygotowujemy powierzchnię przed samym lakierowaniem, dzięki czemu warstwa lakieru jest wyjątkowo wytrzymała. Kontrolujemy także proces suszenia, by końcowy efekt spełniał wszystkie wymagania klienta, a cała operacja przebiegła szybko i sprawnie.

Jeśli więc szukasz najlepszego zakładu lakierniczego w Gdyni, skontaktuj się z nami. Zadbamy o karoserię Twojego samochodu po kolizji czy zarysowaniu na parkingu. Przygotujemy także powłokę lakierniczą auta do sprzedaży. Dokonamy wszelkich niezbędnych napraw blacharsko-lakierniczych, by pojazd znów cieszył oko i świetnie prezentował się w każdych warunkach. Nasze umiejętności i skuteczne działanie potwierdzają setki pozytywnych opinii od zadowolonych klientów z całej Gdyni i okolic.