Każdego właściciela samochodu w Gdyni wcześniej czy później czeka wizyta w warsztacie. Nawet jeśli podczas całej swojej przygody za kierownicą uda mu się uniknąć kolizji i stłuczek, auto będzie wymagać przecież standardowej wymiany oleju, akumulatora czy klocków hamulcowych. Może także ulec awarii w wyniku codziennej eksploatacji. W Auto Dobrucki chcemy zapewnić naszym klientom maksymalny komfort w często tak stresujących sytuacjach, jak uszkodzenie pojazdu w wyniku wypadku. Dlatego też dokładnie opisujemy procedurę przyjęcia samochodu do naprawy w serwisie w Gdyni.

Prosty proces likwidacji szkody z OC lub AC w autoserwisie w Gdyni

Wszystko zaczyna się od wstępnych oględzin pojazdu. Rozmawiamy z klientem na temat problemów, które występują z samochodem i jakie ewentualnie pracy były wykonywane wcześniej. Pozwala nam to zorientować się w ogólnym stanie technicznym auta i lepiej zaplanować prace, by końcowy efekt był jak najlepszy. Następnie otwieramy zlecenie i przyjmujemy pojazd do naprawy. Formalności są nieskomplikowane – chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z usunięciem usterek. Następnie w obecności klienta jest ustalany zakres prac. Chcemy, by wszystkie działania z samochodem, które mamy przeprowadzić w warsztacie blacharsko-lakierniczym w Gdyni, były precyzyjnie omówione. Unikamy w ten sposób wszelkich nieporozumień.

Jeśli szkoda jest likwidowana z OC sprawcy lub AC właściciela pojazdu, kolejnym krokiem jest przekazanie przez klienta dokumentów koniecznych do wstępnej likwidacji szkody, które zgodne są z odpowiednią procedurą towarzystwa ubezpieczeniowego. Podkreślamy, że współpracujemy z każdym ubezpieczycielem z Gdyni i pozostałych części kraju. Na tym etapie możemy również zaoferować możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Następnie przeprowadzamy kalkulację kosztów naprawy, wykorzystując do tego normy zawarte w specjalnym systemie komputerowym. Ostatnim krokiem przed rozpoczęciem naprawy jest uzgodnienie wyników kalkulacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. Po akceptacji przystępujemy do pracy i przywracamy samochód do stanu sprzed wypadku najlepiej i najszybciej jak to możliwe.

Prywatna naprawa samochodu w Gdyni – szybko i skutecznie

W sytuacji, w której naprawiasz pojazd na własny koszt, po przyjęciu go do warsztatu w Gdyni sprawdzimy jakich części i nakładu pracy wymaga usunięcie wszelkich awarii. Następnie wycenimy naprawę i po Twojej akceptacji przystąpimy do działania. Samochód oddamy w Twoje ręce w pierwszym wolnym terminie.

Korzystamy wyłącznie z komponentów renomowanych firm. Nasz serwis jest tak wyposażony, by poradzić sobie z każdą usterką. Opierając się na bogatym doświadczeniu przeprowadzamy skuteczne naprawy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze. Jeśli więc Twoje auto uległo uszkodzeniu w wyniku wypadku lub zepsuło się podczas codziennej eksploatacji – skontaktuj się z Auto Dobrucki Gdynia. Doradzimy, jak rozwiązać Twój problem z samochodem, umówimy termin naprawy i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.