W warsztacie samochodowym w Gdyni oprócz napraw blacharsko-lakierniczych zajmujemy się również szeroko rozumianą mechaniką pojazdową. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm i szybkość wykonywania usług. Kompleksowo rozwiązujemy każdy problem z takimi pojazdami jak: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, SUV-y, motocykle, quady, skutery czy autobusy. Wyróżnia nas bogate zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie, które pozwalana nam skutecznie przeprowadzać wszelkie naprawy samochodów. Gdynia to miasto, w którym nasz warsztat jest doskonale znany, ale przyjeżdżają do nas również klienci z pozostałych części Trójmiasta i okolic. Chętnie powierzają nam swoje samochody, a my gwarantujemy im sprawne i efektywne usunięcie usterek. Podczas pracy dbamy o każdy szczegół, ponieważ komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu są dla nas niezwykle ważne.

Kompleksowa naprawa samochodu – Gdynia i warsztat Auto Dobrucki

Oferta naszego serwisu obejmuje takie działania jak: wulkanizacja, naprawa układu hamulcowego, napędowego, wydechowego, kierowniczego, badanie i wymiana amortyzatorów, wymiana klocków i tarcz hamulcowych, wymiana filtrów i oleju, naprawa usterek związanych z elektryką czy napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji. Przeprowadzamy naprawy powypadkowe, również te bezgotówkowe, co oznacza, że w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę auta. W warsztacie w Gdyni świadczymy także usługi z zakresu komputerowej diagnostyki samochodowej.

W przypadku konieczności wymiany określonych części, które nie znajdują się w standardowym wyposażeniu warsztatu, błyskawicznie sprowadzamy niezbędne podzespoły. Dbamy o to, by były one najwyższej jakości i pochodziły od renomowanych producentów. Klienci mają do wyboru części oryginalne lub sprawdzone zamienniki. Nasz autoserwis w Gdyni świadczy także usługi regeneracji takich elementów jak np.: turbosprężarki, skrzynie biegów, wały korbowe, alternatory, rozruszniki, tarcze sprzęgła, konwertery czy układy wtryskowe. Zapewniamy fachowe porady na każdym etapie naprawy samochodu. Chętnie dzielimy się wiedzą i udzielamy wskazówek dotyczących bieżącego serwisowania pojazdów.

Najlepsza mechanika samochodowa w Gdyni

W warsztacie Auto Dobrucki posiadamy najnowszy sprzęt i wyposażenie, które umożliwia nam przeprowadzenie naprawy samochodu każdej marki. Nie ma dla nas zadań zbyt trudnych. Precyzyjnie diagnozujemy usterkę i szybko ją usuwamy. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Na czas trwania naprawy istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego, co pozwala ciągle komfortowo wykonywać codzienne obowiązki. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego auto serwisu w Gdyni i chcesz bezproblemowo naprawić swój samochód – skontaktuj się z nami. Bardzo doświadczony zespół mechaników łączy pasję do motoryzacji z efektywnym działaniem, co przedkłada się na maksymalną skuteczność napraw. Wybierz sprawdzony warsztat samochodowy. Gdynia – Pogórze, ul. Horyda 15 to nasz adres, zapraszamy!