“Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia.”

Firma Auto Dobrucki działa na rynku od 1979 roku. Oferujemy pełny zakres usług naprawczych i serwisowych.
Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów europejskich, japońskich i koreańskich.

Informacje o nas

Auto Dobrucki specjalizuje się w naprawach blacharskich i lakierniczych wszystkich marek samochodów. Początki działalności naszego zakładu sięgają końca lat 70-tych, a na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko wysoką jakością wykonywanych napraw, ale także odpowiednim, profesjonalnym podejściem do klientów oraz szybkością realizowania nawet najtrudniejszych napraw.

Naprawy wykonywane są z najwyższą starannością przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług i gwarancji, że samochód po wypadku będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Zakład przez cały czas podlega stałemu rozwojowi i modernizacji. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt zarówno do napraw powypadkowych jak i mechanicznych:

  • profesjonalną ramę do napraw powypadkowych nadwozi,
  • siłowniki, rozpieracze oraz inne profesjonalne narzędzia służące do napraw powypadkowych,
  • używamy wysokiej jakości produktów przeznaczonych do lakierowania oraz przygotowania aut.

Dziesięć stanowisk roboczych w tym:

  • 4 z przeznaczeniem na prace lakiernicze,
  • 6 z przeznaczeniem na prace blacharskie.

Nasze inwestycje i doskonała organizacja dotycząca zarówno obsługi klienta jak i napraw zaowocowała otrzymaniem wielu prestiżowych nagród i certyfikatów. Obsługujemy kilkanaście flot samochodowych oraz wielu klientów indywidualnych. W przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Likwidujemy wszystkie szkody (AC i OC) przy współpracy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Na czas naprawy oferujemy naszym klientom samochód zastępczy. Dzięki temu naprawa samochodu, nie musi oznaczać dodatkowych utrudnień w codziennych obowiązkach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Janusz Dobrucki, Właściciel

Zadzwoń do nas

58 717-20-21

Staramy się być osiągalni o dowolnej porze, wszystko dla wygody klienta.

Tel: 602-729-193
Tel: 602-729-190

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek:  07:00 – 18:00
Sobota:  08:00 – 15:00
Niedziela:  Zamknięte

1979
Początki
Auto Dobrucki to firma rodzinna, której założycielem jest Janusz Dobrucki. Firma zmienia się wraz z rozwojem i potrzebami motoryzacji. W czasie obecności na rynku stale poszerzamy zakres swoich usług oraz podnosimy ich jakość, odpowiadając w ten sposób na rosnące oczekiwania klientów.
2004
Współpraca
Od lat ściśle współpracujemy z PZU SA. Zdobyte podczas wieloletniej działalności doświadczenie, wykwalifikowana ekipa fachowców oraz używanie profesjonalnych narzędzi pozwala nam angażować się w prace o dużym stopniu trudności, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość usług. Nasze doświadczenie doceniają klienci, którzy od wielu lat powierzają nam naprawę swoich samochodów.
2017
Dzisiaj
Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko wysoką jakością wykonywanych napraw, ale także odpowiednim, profesjonalnym podejściem do klientów oraz szybkością realizowania nawet najtrudniejszych napraw.

Galeria