Nareszcie uzbierałeś kwotę potrzebną na zakup nowego auta. Co prawda nowego tylko dla Ciebie, bo tak naprawdę było już używane. Zaczynasz poszukiwania idealnych czterech kółek. Koledzy się wymądrzają, szwagier poucza, a Ty już sam nie wiesz, kogo masz słuchać. Rozwiązanie jest tylko jedno – zdaj się na serwis samochodowy Gdynia.

 

Szwagier co zna się na wszystkim

Znalazłeś na którymś z portali ogłoszeniowych wspaniale wyglądające auto. Dość daleko od Twojego miejsca zamieszkania, ale to Cię nie zraża, w końcu tak długo i cierpliwie odkładałeś pieniądze, że ta jedna niedogodność Cię nie wystraszy. Umówiłeś się ze sprzedającym nazajutrz. 

Nagle jednak dociera do Ciebie, że przecież nie znasz się na samochodach! Skąd będziesz wiedział, czy oglądane przez Ciebie auto nadaje się do kupna? Wtedy, ni stąd, ni zowąd, z pomocą nadciąga niezawodny szwagier! Co prawda jest stolarzem, a ostatni raz auto naprawiał w 1998 roku, i był to jego własny prywatny maluch, ale przecież on zna się na wszystkim! Nalega, żebyś wziął go ze sobą. 

Ale uwaga! – nie idź tą drogą! Zdaj się na profesjonalistów, zleć sprawdzenie auta u mechanika samochodowego Gdynia. 

 

A może by tak Stacja Kontroli Pojazdów?

Z pewnością wiele osób doradzi Ci sprawdzenie auta, które Cię zainteresowało na Stacji Kontroli Pojazdów. Pracownicy SKP sprawdzą zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy. Jednak na nic więcej w większości takich miejsc nie możesz liczyć. 

Mechanik samochodowy w warsztacie samochodowym Gdynia ma większe doświadczenie w diagnozowaniu usterek silnika, skrzyni biegów, może zrobić diagnostykę komputerową. Nie warto oszczędzać na sprawdzeniu używanego auta przed zakupem, bo szybko może się okazać, że samochód, który w ogłoszeniu był „w 100 % sprawny, zero wad ukrytych!”, w rzeczywistości pojeździ bez szwanku tydzień, a potem dadzą o sobie znać wszystkie błędy, które sprzedający wykasował godzinę przed sprzedażą. Z autoserwisem Gdynia to się nie wydarzy! 

 

Co jeszcze warto sprawdzić? 

Poza zawieszeniem, hamulcami, błędami czy usterkami silnika warto także sprawdzić stan blacharki i lakieru w aucie, które chcemy kupić. Oczywiście nie ma problemu – w warsztacie samochodowym Gdynia zajmujemy się także lakiernictwem i blacharstwem. 

Lakiernik sprawdzi stan powłoki lakierniczej, dzięki czemu zweryfikujesz, czy słowo „bezwypadkowy” nie pojawiło się w ogłoszeniu niesłusznie.

Jeśli auto będzie w dobrym stanie technicznym, i z pomocą serwisu samochodowego Gdynia zdecydujesz się na jego zakup, ale będą Ci przeszkadzać jakieś drobne odpryski czy pęcherze np. na zderzaku, możesz od razu umówić się na blacharsko-lakiernicze poprawki już po finalizacji zakupu. 

Czekamy na Ciebie, sprawdź u nas auto przed zakupem! 

 

5/5 - (1 vote)
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer