Nareszcie masz upragniony urlop. Zapakowałeś rodzinę do auta i jedziecie nad morze, poleżeć na plaży. Po wyczerpującej podróży znajdujecie się nareszcie na obwodnicy Trójmiasta. I wtedy nagle auto odmawia posłuszeństwa, stanęło i ani drgnie! Co teraz? Spokojnie, z pomocą przyjdzie mechanik samochodowy Gdynia

A jeśli to tylko przebita opona?

Może się zdarzyć tak, że powodem Waszego zatrzymania będzie tylko przebita lub pęknięta opona. Większość ludzi potrafi poradzić sobie samodzielnie z jej wymianą, ale jeśli nie, auto serwis Gdynia ruszy na pomoc! 

A co jeśli nie masz zapasowego koła, bo Twoje auto jeździ na gaz, butlę masz w kole, a w bagażniku przez rodzinne bagaże nie wystarczyło miejsca na zapasówkę? Auto pomoc Gdynia z przyjemnością pomoże! 

Pamiętaj jednak, że warto zawsze mieć przy sobie zapasowe lub dojazdowe koło, a jeśli brakuje miejsca, to chociaż zestaw naprawczy. 

Dym spod maski

Taka sytuacja może być już naprawdę poważna. Należy wysiąść bezpiecznie z auta i sprawdzić, czy to tylko dym, czy pojawił się ogień. Jeśli tak, gaśnica w dłoń i gasimy! Najlepiej jednak zrobić to poprzez lekko uchyloną maskę, żeby nie zwiększać płomieni. Jeśli ogień jest spory, w pierwszej kolejności wezwij straż pożarną!

Jeśli ognia brak, najrozsądniej będzie zadzwonić czym prędzej do pomocy drogowej Gdynia. Powodów takiego dymienia może być mnóstwo, najlepiej zostawić to fachowemu mechanikowi. Najczęściej dym jest powodem jakiejś usterki instalacji elektrycznej, dlatego powinien się tym zająć serwis samochodowy.

Czasami to, co wydaje nam się dymem, jest parą wodną. Może się tak zdarzyć, kiedy silnik się przegrzał, o co latem nie tak trudno albo gdy np. korek wlewu oleju został źle zakręcony.

Jak widzisz – najlepiej zdać się na auto pomoc Gdynia. 

Po prostu stanęło i stoi

Czasami usterka auta nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Bywa tak, że nagle coś zastuka, zapuka, auto stanie i nie chce odpalić. Wtedy warto rozważyć holowanie – auto naprawa Gdynia może się tym zająć. 

W takim przypadku najprawdopodobniej będziesz potrzebować samochodu zastępczego Gdynia – bez problemu taki u nas wynajmiesz, aby móc bezpiecznie dojechać do celu, spędzić wakacje tak jak lubisz, a po nich odebrać naprawiony już samochód z warsztatu samochodowego Gdynia. 

 

 

W drodze na wakacje, z Twoim ukochanym autem może stać się wiele niespodziewanych rzeczy. Nie należy jednak wpadać w panikę, tylko zdać się na pomoc fachowców. Pomoc drogowa i warsztat samochodowy Gdynia zajmą się Twoim samochodem profesjonalnie, żebyś Ty mógł spać spokojnie i zająć głowę tym, co dla Ciebie ważne. 

5/5 - (1 vote)
CategoryPoradniki

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer