auto zastępcze Gdynia

Stało się! Wypadek drogowy. Jak wiemy, to nigdy nie jest przyjemna sytuacja – odczuwamy stres, zastanawiamy się, co dalej, nie jesteśmy pewni, co pokryje nasza polisa. Co więcej – samochód jest często nieodłącznym elementem naszej codzienności, więc brak takowego z pewnością mocno odczujemy. Dojazdy do pracy, zawiezienie dzieci na zajęcia dodatkowe, załatwianie spraw na mieście czy szereg innych, codziennych spraw, których wykonanie bez sprawnego samochodu jest niemożliwe. Tutaj z pomocą przychodzi samochód zastępczy. Niestety! I w tym przypadku nie zawsze jest kolorowo. Sprawdź, jakie trudności mogą Cię spotkać przy korzystaniu z tej usługi. 

Nie możesz skorzystać z samochodu zastępczego

Niestety – nie we wszystkich przypadkach przysługuje Ci prawo do skorzystania z samochodu zastępczego. Czasem ubezpieczyciel nie pokryje kosztów wynajmu takowego zasłaniając się zapisem, że możliwe jest skorzystanie z komunikacji miejskiej. I czasem z tym argumentem niełatwo jest wygrać – zwłaszcza, jeśli mieszkasz w centrum dobrze skomunikowanego miasta i dojazd do najważniejszych miejsc, takich jak praca, nie jest niemożliwy. Jeśli brak samochodu w żaden sposób nie narazi Cię na utratę majątkową, to zadanie może być szczególnie trudne, jeśli nie niemożliwe. 

Wysoka kaucja

Często zmuszeni jesteśmy wypożyczyć samochód w miejscu, gdzie kaucja może wynosić ogromną sumę, nawet kilka tysięcy złotych. Rzecz jasna, nie ma się co dziwić takim firmom – muszą zabezpieczyć się przed ewentualną szkodą, aczkolwiek nie każdego stać na taki wydatek. Wtedy wynajem samochodu zastępczego staje się niemożliwy. Sprawdź naszą ofertę – auta zastępcze Gdynia – z pewnością zapewnimy Ci samochód na miarę Twoich potrzeb w odpowiedniej cenie. 

Krótki okres, na jaki można wypożyczyć samochód

Samochód zastępczy nie zawsze może być przyznany na dokładnie taki okres, na jaki potrzebujemy. Często są to zaledwie dwa czy cztery dni. Czasem również samochody zastępcze przyznawane są dopiero wtedy, gdy czas naprawy naszego przekroczył spodziewany termin. 

Mimo wszystko samochód zastępczy staje się czasem niezbędny i musimy się w niego zaopatrzyć. Warto więc skorzystać z odpowiedniego miejsca! Nasza firma oferuje sprawdzone, bezpieczne pojazdy, które z pewnością pomogą Ci przetrwać okres bez Twojego samochodu. Samochód zastępczy Gdynia – skorzystaj z naszych usług i bądź pewny, że wybrałeś najlepszą opcję.  

auto zastępcze Gdynia

A Ty? Korzystałeś kiedyś z samochodu zastępczego? Podziel się wrażeniami! 

 

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer