Jakie warunki na drogach panują podczas jesieni każdy wie – bardzo często pada deszcz, jest ślisko, często występuje mgła, a  widoczność jest utrudniona. W takich warunkach nietrudno o kolizję czy wypadek. Może się zdarzyć, że będziesz potrzebować samochodu zastępczego. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę!

Samochód zastępczy – jak to działa?

Jeśli spotka Cię to nieszczęście i będziesz uczestnikiem kolizji lub wypadku, może zdarzyć się tak, że Twoje auto nie będzie w stanie dalej poruszać się po drogach. Być może nie będzie to nic poważnego i z pomocą pomocy drogowej Gdynia i warsztatu samochodowego Gdynia szybko uporasz się z kłopotem i nie będziesz potrzebować auta zastępczego. Być może nawet mieszkasz w dużym mieście, w którym komunikacja miejska jest komfortowa i działa bez zarzutu. Co jednak jeśli tak nie jest, a Twoje auto spędzi długie dni czy tygodnie w serwisie samochodowym Gdynia? 

Oczywiście możesz skorzystać z naszych samochodów zastępczych Gdynia! Jeśli w dodatku do kolizji czy wypadku doszło nie z Twojej winy, nie wydasz na auto zastępcze Gdynia ani złotówki. Wystarczy, że zgłosisz się do auto serwisu Gdynia w celu wynajęcia samochodu zastępczego z OC sprawcy – w ten sposób koszt wynajęcia auta w całości pokryje polisa ubezpieczeniowa sprawcy, a Ty będziesz się cieszył komfortowym autem zastępczym Gdynia aż do końca napraw lakierniczych i blacharskich Twojego uszkodzonego auta.

Samochód zastępczy, gdy auto zepsuło się bez udziału osób trzecich

Może zdarzyć się tak, że Twój samochód zepsuł się w wyniku normalnej codziennej eksploatacji lub miałeś kolizję albo wypadek bez udziału osób trzecich. Auto popsute, a Ty bez samochodu czujesz się jak bez ręki – nie ma kto wozić dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe, nie ma komu robić dużych zakupów, do pracy daleko, autobusy jeżdżą w Twojej miejscowości co godzinę. Co w takiej sytuacji? 

Możesz skorzystać z tradycyjnego wynajmu auta zastępczego w autoserwisie Gdynia! Mamy bardzo konkurencyjne ceny i zapewniamy bardzo dobrą jakość oraz bezpieczeństwo naszych samochodów zastępczych. Dokładamy wszelkich starań, abyś w naszym aucie zastępczym Gdynia poczuł się tak komfortowo jak we własnym samochodzie. W końcu doskonale wiemy, jak ważne potrafią być dla nas nasze auta.

Pamiętaj, że w razie kolizji czy wypadku, w warsztacie samochodowym Gdynia możesz skorzystać z usługi likwidacji szkód komunikacyjnych! Możesz wypełnić formularz na naszej stronie internetowej albo skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. 

 

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer