auto pomoc Gdynia

Wypadki chodzą po ludziach – jest to prawda stara jak świat. Możesz być najrozsądniejszym kierowcą na świecie i prowadzić auto w ultra bezpieczny sposób, ale jeśli znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie, i tak możesz ulec wypadkowi. Nie wspominając o tym, że wystarczy chwila Twojej nieuwagi i katastrofa gotowa. Sprawdź, co poza pomocą drogową Gdynia przyda Ci się po wypadku!

Auto pomoc Gdynia dostępna 24/7

Każdy wypadek jest niezwykle stresującym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy to kolizja, w której uszkodzony został jedynie zderzak, czy poważny wypadek, na którego skutek trafiłeś do szpitala, najesz się mnóstwa stresu. Ciężko jest wtedy myśleć racjonalnie i dopilnować wszystkiego samodzielnie. Z pomocą przyjdzie auto serwis Gdynia!

Gdy tylko zdarzy Ci się wypadek, zadzwoń do pomocy drogowej Gdynia – bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Jesteśmy dostępni przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, żeby zawsze udzielić wsparcia każdemu, kto tego potrzebuje. Holowanie Gdynia to profesjonalni kierowcy i rozsądne ceny.

Co po odholowaniu auta?

Gdy auto zostanie odholowane, a Ty ochłoniesz po tych trudnych emocjach, wypadłoby zająć się naprawą samochodu. W naszym warsztacie samochodowym wykonujemy oczywiście naprawy powypadkowe Gdynia.

Pomożemy bez względu na to, jak duże są uszkodzenia. Naprawą Twojego auta zajmie się mechanik samochodowy Gdynia, a także lakiernik i blacharz Gdynia. Mało tego – pomożemy Ci zająć się wszystkimi powypadkowymi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo niewdzięczne i stresujące jest to zadanie. Szczególnie gdy jest to pierwsza taka sytuacja w Twoim życiu. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie i mieliśmy do czynienia już niemal z każdym ubezpieczycielem.

Najpierw dokonamy wstępnych oględzin Twojego auta, ustalimy, co należy zrobić, a następnie poprosimy Cię o przekazanie dokumentów OC sprawcy potrzebnych do likwidacji szkody z jego OC. Później stworzymy kalkulację kosztów naprawy i ustalimy z ubezpieczycielem, czy je akceptuje. Kolejny etap to już naprawa Twojego auta.

Kwestią, którą powinieneś rozważyć, jest samochód zastępczy Gdynia. Jeżeli auto jest Ci potrzebne na co dzień, z pewnością auto zastępcze bardzo Ci się przyda, a może nawet okaże się niezbędne.
auto serwis Gdynia

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale jeżeli to nie Ty byłeś sprawcą kolizji czy wypadku, auto zastępcze należy Ci się z ubezpieczenia OC sprawcy. Warto z tego skorzystać i właśnie to Ci polecamy. Jeżeli jednak to Ty byłeś sprawcą, możesz skorzystać z klasycznego wynajmu aut w naszym serwisie samochodowym Gdynia.

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer