warsztat blacharsko-lakierniczy

Gdy zauważymy w naszym aucie choćby niewielką korozję czy uszkodzenie karoserii, pierwszym odruchem powinno być umówienie się na wizytę w warsztacie samochodowym specjalizującym się w blacharstwie i lakiernictwie. Jednak czy wizyta w warsztacie blacharsko-lakierniczym Gdynia zimą to dobry pomysł?

W przypadku korozji liczy się czas

Istnieje bardzo popularny mit, że z wszelkimi naprawami blacharsko-lakierniczymi należy wstrzymywać się co najmniej do późnej wiosny, kiedy nie będzie śniegu, roztopów i soli na drogach. Jest on bardzo szkodliwy. Jeżeli Twoje auto dotknięte jest korozją, najprawdopodobniej do wiosny zmiany posuną się bardzo daleko i naprawa będzie dużo bardziej rozległa.

Oczywiście dla warsztatu blacharsko-lakierniczego Gdynia nie jest to żaden problem, ale Ty będziesz narażony na większe koszty, a Twoje auto będzie wymagało większej ingerencji. Korozja postępuje bardzo szybko, a jeśli dodatkowo panuje duża wilgotność, zmiany zachodzą jeszcze szybciej.

Jeśli więc chcesz się jej pozbyć, najlepiej zrób to jak najszybciej. Możesz porozmawiać z blacharzem i lakiernikiem Gdynia, aby ustalić wszystkie szczegóły i dowiedzieć się, jak szeroki będzie zakres prac.

Gdy interwencja blacharza powinna być natychmiastowa

O ile na upartego z niewielkimi poprawkami blacharsko-lakierniczymi możesz się nieco wstrzymać, tak w przypadku kolizji czy wypadku, wizyta w zakładzie blacharskim jest konieczna jak najszybciej. Uszkodzonym autem bezapelacyjnie nie możesz poruszać się po polskich drogach. Nie ma wtedy znaczenia, czy jest zima, wiosna, lato czy jesień.

W przypadku kolizji czy wypadku w pierwszej kolejności możesz skorzystać z usługi holowania Gdynia. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy, a z pewnością Ci pomożemy.

Gdy Twoje auto dotrze do naszej blacharni Gdynia, nasi wysoko wykwalifikowani blacharze zajmą się przywróceniem go do jego pierwotnego stanu. Posiadamy sprzęt najlepszej jakości – wszystko po to, żeby zapewnić Ci jak najwyższy standard naszych usług. Wyposażenie naszego warsztatu pozwala na kształtowanie i profilowanie blachy na wszystkich elementach auta. W połączeniu z naszymi ekspertami z zakresu blacharstwa możesz mieć pewność, że Twoje auto jest w najlepszych rękach.

warsztat blacharsko-lakierniczy

Pamiętaj również, że możesz u nas przeprowadzić bezgotówkową naprawę, gdyż współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mało tego – pomożemy Ci we wszelkich formalnościach z tym związanych.

Ocena
CategoryAktualności

@ 2017 AutoDobrucki.pl Realizacja In2Web.pl

logo-footer